عملیات اجرایی احداث کانال آب کشاورزی به طول سه کیلومتر در روستای قرخ بلاغ شهرستان چاراویماق آغاز گردید

به گزارش روابط عمومی نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان چاراویماق ، مسئول نهاد با اعلام این خبر افزود عملیات اجرایی احداث کانال آب کشاورزی در روستای قرخ بلاخ از روستاهای هدف نهاد آبادانی و پیشرفت در شهرستان شروع شد.
آیت شاهی افزود: این پروژه با اعتبار سه میلیارد تومان و با نظارت عالیه سازمان جهاد کشاورزی اجرا خواهد شد.در این پروژه مشارکت مالی بین بنیاد مستضعفان و کشاورزان روستای قرخ بلاغ است که تامین مصالح از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان و کار اجرایی توسط اهالی و با هزینه اهالی صورت خواهد گرفت و نظارت فنی و تاییدیه کار بر عهده جهاد کشاورزی است.

🔹شاهی در پایان اعلام کرد که با توجه به تفاهم نامه بنیاد علوی با جهاد کشاورزی مبنی بر مشارکت در احداث کانال ها و با توجه به هزینه کرد بنیاد مستضعفان در این پروژه ،جهاد کشاورزی نیز متعهد به اجرای کانال کشاورزی به همین طول در سایر نقاط شهرستان گردیده است.

🔹با توجه به محدود بودن منابع آبی شهرستان ، لایروبی انهار سنتی و جلب مشارکت مردم و دستگاه های دولتی توسط بنیاد مستضعفان یکی از رویکردهای اساسی و مهم در بهبود معیشت و تولید پایدار در حوزه کشاورزی شهرستان توسط بنیاد مستضعفان می باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عملیات اجرایی احداث کانال آب کشاورزی به طول سه کیلومتر در روستای قرخ بلاغ شهرستان چاراویماق آغاز گردید

پست های جدید